Fotbalové derby ve Všenorech nemělo vítěze

Program 9. kola okresního přeboru zpestřilo derby mezi Všenory a Dobřichovicemi. Souboj rivalů vítěze neměl, domácí totiž promrhali dvougólový náskok a utkání skončilo remízou 2:2.

Pohled na tabulku před derby hovořil jasně. Dobřichovice dorazily do Všenor s vizitkou vedoucího týmu, který v předchozích osmi duelech ztratil všehovšudy jen čtyři body. Všenorský SK se naopak s pouhými třemi body na kontě krčil na posledním místě.

Zápas se ovšem překvapivě daleko lépe vyvíjel právě pro domácí Všenory, které po prvním poločase vedly 2:0 po trefách Richarda Feglara a Marka Bárty. Dobřichovičtí ovšem nesložili zbraně a dvěma slepenými góly dokázali přeci jen vyrovnat. Nejprve v 59. minutě snížil na rozdíl jediného gólu nejlepší dobřichovický střelec Tomáš Kratina a o dvě minuty později proměnil pokutový kop Martin Moni.

Na úplný obrat v podání hostujícího celku už nedošlo a derby před 120 diváky tak skončilo remízou. Dobřichovice sice roli favorita nepotvrdily, ovšem i přesto zůstávají v čele tabulky o bod před druhou Chotčí. Všenory se díky cennému bodu alespoň dotáhly na rovněž čtyřbodové Roztoky.

Příští týden čekají na oba týmy další důležité zápasy. Fotbalisté Všenor se představí ve Štěchovicích, kde nastoupí proti místnímu „béčku“ a Dobřichovice se na svém hřišti utkají se silnými Psáry.